Особливості та виконання таблички «Місце для куріння»

Табличка «Місце для куріння» є інформаційною табличкою, яка вказує на область або місце, де дозволено курити. Ця табличка часто використовується на громадських майданчиках, установах, офісах, ресторанах, готелях, аеропортах та інших місцях, де є обмеження або заборони щодо куріння в певних зонах.

Ключові параметри

Табличка може мати заголовок «Місце для куріння» або символ з зображенням сигарети або попереджувального символу куріння. Це вказує на те, що у даній області дозволено куріння. В цілому табличка місце для куріння може мати класичний вигляд або може замовлятись у компанії «Стенд Прінт». Там можна обрати колір та додаткові параметри.

Табличка може містити піктограму або символ, що зображає попереджувальний знак куріння, з перекресленим зображенням сигарети. Це підкреслює, що куріння заборонено в інших місцях, крім визначеної області. Зазвичай табличка має білий або світлий фон з чорними символами та текстом. Ці кольори є стандартними для попереджувальних табличок та надають їм достатню видимість.

Табличка може містити додаткове текстове повідомлення, щоб уточнити правила та обмеження, наприклад, «Тільки дозволене місце для куріння» або «Заборонено куріння поза визначеною зоною». Вона розміщується на видному місці біля визначеної зони для куріння, наприклад, спеціального приміщення, платформи, курительної зони або вуличного столу з попідтримуючою інфраструктурою.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.