Audi представила «тихохідний» універсал RS6

Компанія представила новий практичний універсал. Правда, багажний відсік автомобіля розрахований більшою мірою не для сімейних закупівель по вихідним, а для перевезення запасного комплекту гуми. Що, загалом, теж практично. Особливо, якщо мова йде про новий повноприводному Audi RS6 з обертовим моментом в 700 Нм і розгоном до «сотні» за 3,9 секунди.

Новинка Audi отримала чотирьохлітровий восьмициліндровий агрегат з подвійним наддувом, що розвиває 560 к.с. і 700 Нм крутного моменту, який доступний в діапазоні від 1750 до 5500 оборотів в хвилину. В якості трансмісії передбачений восьмиступінчастий автомат. До ста кілометрів на годину універсал розганяється за 3,9 секунди. У «базі» максимальна швидкість Audi RS6 становить 250 км / ч. Але при замовленні опціонального пакету Dynamic, обмежувач електроніки можна пересунути на відмітку в 280 км / год, а при замовленні опції Dynamic plus — на 305 км / ч.

560-сильний мотор оснащений системою відключення половини циліндрів при малих навантаженнях, тому «заряджений» універсал може укладатися в середній витрата, що дорівнює 9,8 літра на сто кілометрів пробігу. Ходові якості регулюються адаптивною пневматичною підвіскою, яка в спортивному режимі зменшує дорожній просвіт на 20 міліметрів. Спортивність автомобіля підкреслена і можливістю повного відключення системи стабілізації. За замовчуванням універсал пропонується на 20-дюймових колесах, але за доплату передбачений і 21-дюймовий варіант. Продажі Audi RS6 почнуться в наступному році.

 

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.