Audi придбала компанію Ducati — виробника спортивних мотоциклів

Audi придбала компанію Ducati - виробника спортивних мотоциклівAudi AG оголосила про купівлю італійського проізводітея спортивних мотоциклів Ducati Motor Holding SpA Вартість угоди офіційно не повідомляється, але за чутками вона склала близько € 860 млн ($ 1,12 млрд). Варто відзначити, що в вартість операції входять і борги Ducati, величина яких, за деякими даними, становить мало не € 800 млн.

Нагадаємо, що Audi є частиною глобального концерну Volkswagen AG, для якого Ducati став третім італійським підрозділом поряд з виробником суперкарів Lamborghini і найвідомішої студією дизайну Italdesign.

Штаб-квартира Ducati розташована в Болоньї, завод — в Таїланді. За 2011 рік бренд реалізував близько 42 тисяч мотоциклів, дохід склав € 480 мільйонів ($ 630 млн).

Серед технологій Ducati, які можуть бути корисні Audi і VW, відзначають системи управління двигуном, технології підвищення ефективності згоряння палива і досягнення в області зниження ваги конструкцій.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Купила диплом магистра Отрадный. Бланк http://market-diploms.com/ диплома магистра Волот. Мы предлагаем услугу "верстки" - полная копия документа отправляется по электронной почте перед отправкой готового документа.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.