«АвтоВАЗ» почав випуск автомобілів вартістю $ 38 000

Автоматичні коробки, бічні подушки, а тепер і електрокар. На «АвтоВАЗі» приступили до виробництва нової модифікації Lada Kalina, що отримала назву El Lada.

Перша партія електричних «Лад» в кузові універсал вийде накладом у 100 примірників. Чи будуть вони випускатися далі — поки незрозуміло, оскільки знайти покупців електрокарів у зв’язку з нерозвиненістю інфраструктури в наших краях і зокрема в Росії буде нелегко. Не кажучи вже про їх вартість — «АвтоВАЗ» оцінив El Lada в 1,2 мільйона рублів (близько 38 тисяч доларів). Тим не менш покупець все-таки знайшовся — автомобілі будуть використовуватися в якості таксі в Ставропольському краї.

Серійний варіант автомобіля, який стане на конвеєр, показали на московському автосалоні в кінці серпня. Електрокар оснастили 60-кіловатним мотором (82 л.с.) і акумуляторами ємністю 13 кіловат-годин. До «сотні» автомобіль розганяється за 13 секунд, а максимальна швидкість складає близько 140 км / ч. Запас ходу — 150 кілометрів. Після цього машину необхідно ставити на 8-годинну зарядку. Не найкращий показник для автомобілів таксопарку, але судячи з результатів нашого тест-драйву іншого електрокара, Mitsubishi i-MiEV, не такий вже і страшний, яким він виглядає на папері. У реальності в Києві запасу ходу навіть в 130 кілометрів нам вистачало на 2-3 дні.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.