BMW підтримає Paris Photo в Лос-Анджелесі

paris photoParis Photo, найзнаменитіша в світі ярмарок в області фотомистецтва, пройде в студії Paramount Pictures з 26 по 28 квітня 2013 року. BMW і Paris Photo відсвяткують 10 років партнерських відносин на інавгураційному заході в Лос-Анджелесі. BMW забезпечить для гостей VIP-транспорт і представить оформлений Енді Уорхолом в 1979 році арт-кар BMW M1, який брав участь у гонці в Ле-Мані.

Ярмарок Paris Photo вивчає способи самовираження митців XX і XXI століття через фотографію і рухомі зображення. Більшість організаторів представлять групові виставки в стінах трьох легендарних павільйонів звукозапису Paramount Pictures. Заплановані кілька спеціалізованих зон.

Зона «Рухомі зображення» ярмарки Paris Photo в Лос-Анджелесі прибере кордону між фотографією і рухомими зображеннями, представивши на суд глядачів фільми та відеороботи.

Зона «Молоді галереї» включить в себе презентацію фотографій та статичних зображень, наданих галереями, працюючими менше шести років.

Зона «Повна серія» пропонує обмеженому числу галерей можливість представити рідкісні добірки фотографій одного художника, враховуючи, що державні та приватні галереї прагнуть до зібрання повних колекцій робіт фотографів.

В рамках зони «Натурна майданчик нью-йоркських вулиць» буде проведено близько 20 прогресивних персональних виставок на єдиною в своєму роді натурної знімальному майданчику Paramount, відтворюючої вулиці Нью-Йорка. Кожній обраної галереї буде виділена частина знімального майданчика для оформлення персональної виставки.

Інформаційна програма «Звук і образ» включає цикл бесід з художниками, подання на екрані рухомих зображень і презентації «печа-купа». Планується розкриття численних інтелектуальних граней використання рухомих і стаціонарних зображень в сучасній культурі.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Бланк диплома магистратуры Ухта. Оригинальный http://edydiplom.com/ диплом о начальном образовании Гусь-Хрустальный. Я стою, ко мне боком подошел старик и спросил, не интересуюсь ли я Федоровским Я стал думать, не соб

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.