CADILLAC CTS COUPE 2011

CADILLAC CTS COUPE

Елегантний кузов цього шикарного купе має широку посадку, витягнуту лінію даху і унікальну «безрамне» конструкцію дверей. Зовнішні ручки оснащені системою безключового доступу і зливаються з дверима, що тільки підкреслює благородні лінії цього автомобіля.

Двигун

3.6L V6 з 311 кінськими силами. Версія CTS Coupe з цим двигуном 3.6L V6, працює на 92 бензині, що при наших цінах на паливо приємно заощадить ваші гроші. Коробка передач спортивна, 6-ти ступенева, автомат.

Ходова

Незалежна спортивна підвіска була налаштована і протестована на гоночній трасі в Німеччині. Вона оснащена системою StabiliTrak — датчики визначають різницю між кутом повороту рульового колеса і напрямком руху, це допомагає утримати автомобіль при різких поворотах на заданому курсі.

Мультимедіа

Для комфортної їзди CTS Coupe оснащений аудіосистемою Bose 5.1 з 10 динаміками і об’ємним звуком, жорсткий диск 40 Гб для зберігання аудіофайлів, радіоприймач з технологією Pause-and-Play і вбудований модуль DVR. Інформація виводиться на 8-дюймовий дисплей, який забирається в приладову панель. А також USB-роз’єм і можливість інтеграції плеєрів iPod. Для передачі файлів використовується бездротова технологія Bluetooth.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.