Citroën DS3 Cabrio — нова віха в сімействі DS

Нову главу в історії сімейства DS компанія Citroën відкрила на Паризькій автовиставці цього року, яка проходила у вересні. Черговий її віхою стала відкрита модель Citroën DS3 Cabrio, представлена ​​на цьому автосалоні.
Модель DS3, запущена в серійне виробництво в 2010 році, мала на ринку безсумнівний успіх. Обсяг її продажів за неповні два роки склав близько 180 тисяч автомобілів.
Citroën DS3 Cabrio вельми схожий на звичайний DS3: такий же стиль, вишуканість і незабутні відчуття при водінні. До того ж запчастини Сітроен в обох моделей часто сумісні.

Кабріолет відрізняють просторий салон і об’ємний багажний відсік. У автовиробника відзначають, що DS3 Cabrio є єдиним у своєму класі автомобілем, в якому не буде тісно водієві і чотирьом пасажирам. При цьому габаритні розміри моделі ніяк не назвеш навіть середніми — 3950 × 1710х1460 мм.
Окремо варто зупинитися на складной даху. Електричні сервоприводи можуть підняти її навіть на швидкості 120 км / ч. Для цього знадобиться всього 16 секунд.
Оптимізована платформа кабріолета дозволила зберегти маневреність і чуйність хетчбека DS3. При цьому інженери Citroën зуміли забезпечити Cabrio практично таку ж твердість кузова, як і у закритій версії.
Крім достатньо широкої кольорової гами доступною кузовний забарвлення, покупці зможуть вибирати з трьох кольорів складного даху.
Варто також відзначити екологічність двигуна кабріолета. Вихлоп вуглекислоти не перевищує 99 г / км.
На європейський ринок автомобіль потрапить на початку майбутнього року. Про ціни на невеликий стильний кабріолет інформації поки немає.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.