Citroen спробує здивувати своїм першим позашляховиком DS

111
Як заявили представники французького автомобільного виробника Citroen, компанія планує найближчим часом продемонструвати світу свій перший позашляховик та кроссовер одночасно. Новинка, що призначена для просування по повній гібридній технології, буде реалізовуватись під лінійкою бренду DS. Очікується, що широка публіка зможе побачити модель під час проведення автосалону в китайському Шанхаї, запланованого на 21 квітня.

Поки що французи планують реалізовувати новинку на ринку Китаю та інших країн Азії. При цьому рішення щодо потенційних продажів на території Європи компанією ще не розглядалось. При цьому нагадаємо, що на території Європейського Союзу Citroen успішно реалізую модель С4 Aircross, яка представляє собою компактний позашляховик, що створений на базі Mitsubishi ASX.

По словам прес-секретаря компанії Citroen, при проектуванні цієї моделі були враховані всі потреби сучасного китайського ринку. Це в свою чергу дозволить більш тісно і ефективно адаптувати транспортний засіб до його вимог. Слід відмітити, що над розробкою новинки працював центр DS у Парижі, за участю офісу PSA/Peugeot-Citroen у Шанхаї. Преса стверджує, що за даними надійного джерела з компанії, автомобіль буде запущений в серійне виробництво у наступному році під маркою DSX7.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.