Dacia створить на базі Logan «нешвидкий» спорткар

За словами представників компанії, при створенні автомобіля вони будуть орієнтуватися на купе Mazda MX-5. Автомобіль також буде двухдверним, але без знімного даху.

Як передає британське видання AutoExpress, про підготовку нового автомобіля повідомив керуючий директор Dacia, яка зараз належить компанії Renault, Тьєрі Сіборд.

«По-моєму, спорткар — це саме той автомобіль, який нам потрібен. Як і оригінальні спортивні автомобілі марки Alpine, наша модель повинна бути простою, доступною та мати чудову керованість. І при цьому вона зовсім необов’язково повинна бути дуже швидкою ».

При цьому використовувати розробки марки Alpine, яку в Renault зовсім недавно вирішили відродити, не будуть, оскільки автомобіль тоді стане неконкурентоспроможним.

«Нова платформа Alpine для Dacia надто дорога. Ми повинні побудувати наш спорткар на шасі моделі Logan, так само як і всі інші Dacia. Спорткар буде мати ту ж філософію, що Mazda MX-5, але стане значно дешевше », — розповів Сіборд.

Нагадаємо, у вересні на паризькому автосалоні Dacia представила нове покоління Logan, яке під брендом Renault добереться до України у березні наступного року.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.