Fiat налагодив виробництво 500x моделі та Jeep в Італії

В жовтні з»явилися перші чутки про те , що альянс Fiat-Chrysler повинен був обов»язково випускати в Італії нові моделі автомобілів .Чутки були офіціально підтвержені концерном .В 2014 році компанія змушена наладити виробництво нової моделі автомобіля 500х и паралельно компактний кросовер під брендом Jeep на заводі Мелфі в Італії.

Така інформація була заявлена у рамках ознайомлення з виробничими планами альянса на підприемстві Fiat головної компанії Джоном Елканом і СЕО Серджіо Маріконе .На підприємстві також був присутній італьнський прем»ер-міністр Марио Монти .

Інвестиції італьянського концерну підготовляли підприємство до виробництва и початку зібрання двух новинок .Ці моделі будуть використовувать нову модульну платформу компанії Small Wide.

По словам виробника , після завершення модернізації заводу , на ньому можно буде одночасно випускати до чотирьох моделей у трьохмістному режимі , а виробнича міцність досягне випуску 1600 автомобілів повсякденно .
Fiat 500x можно було побачити під час невиликої презентації моделі 500Ls в Турині , компактний кросовер Jeep буде володіти схожістю , а його виробництво буде запущено в 2014 році.

Представники даного сегменту повідомили , що для бренду Jeep це буде абсолютно новий сегмент на автомобільному ринку .І недивлячись на те ,що ця модель розрахована на глобальний ринок , її збірка буде здійснюватися тільки на італійському виробництві в Мелфі.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.