Honda представила оновлений седан Civic

Незадоволені споживачі таки дотиснули «Хонду» і компанія всього через рік з невеликим після початку продажів нового покоління седана Civic представила його оновлену версію. Автомобіль отримав нове оформлення передньої і задньої частин кузова, поліпшені матеріали обробки, а також додаткове оснащення для базової комплектації.
Американці досить прохолодно прийняли на ринку поточне покоління моделі, тому Honda в терміновому порядку провела презентацію її оновленої версії на автосалоні в Лос-Анджелесі.Зовні від попередника новий седан відрізняється оформленням «передка» і корми. Спереду хромована окантовка фальшрадиаторних грат перемістилася на нижній її контур, повторюючи тим самим стилістику старшої моделі — нового покоління Honda Accord, яке напередодні початку продажів на українському ринку ми вже встигли протестувати в Росії. Схожа за стилістикою хромована деталь розмістилася і на передньому бампері. Змінилася форма секцій для протитуманок. Крім цього більш яскраво вираженими стали лінії виштамповки на капоті. Ззаду на кришці багажника також з’явилася хромована вставка і модернізовані світлові прилади.


Всього через рік з невеликим після початку продажів нового покоління седана Civic представила його оновлену версію. Автомобіль отримав нове оформлення передньої і задньої частин кузова, поліпшені матеріали обробки, а також додаткове оснащення для базової комплектації.


Є зміни і в інтер’єрі, в якому з’явилися більш м’який пластик, модернізована центральна консоль, окантовка повітроводів і кнопок управління.


Також розробники обіцяють поліпшену керованість та шумоізоляцію. Підвіску і рульове управління повністю перенастроювали. Реакції автомобіля повинні стати більш передбачуваними. Особливо представники марки відзначають поліпшення проходження оновленим «Сівік» поворотів. Характеристики базового 140-сильного бензинового мотора залишилися без змін.У списку базового оснащення з’явилися системи попередження зіткнень і контролю рядності руху. Але це все там, за океаном. Плани щодо модернізації європейської версії седана, яка випускається в Туреччині і яка вже побувала у нас на тесті, Honda поки не розкриває.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.