Honda випускає кросовер на базі Jazz

Популярність кросоверів росте з кожним днем. Про це свідчать показники продажів різних виробників. Даний сегмент постійно знаходиться в русі.
Найближчим часом його поповнить ще один гравець, якого запропонує японська компанія Honda. Яке ім’я приготовлено для новинки — наразі не повідомляється, та й технічні подробиці тримаються в секреті. У Мережі доступний лише тизер, який дає уявлення про профілі машини.
Отже, виробник планує скласти гідну конкурентну боротьбу Nissan Juke, Citroen C4 Aircross, Opel Mokka і Peugeot 4008. З концептуальною розробкою можна буде познайомитися уже в січні 2013р. рамках міжнародного моторшоу в Детройті.
Основою маленького кросовера послужить платформа компактвена Honda Jazz нової генерації. Модель отримає передньопривідне виконання, а повний привід стане доступний лише опціонально. Плани виробника вельми амбітні — очікується, що щорічно буде продаватися до 400 тисяч таких авто.
Варто припускати, що серійна версія невеликого кросовера під маркою Honda появиться через 2 — 3 роки. Варто зауважити, що розширення модельної гами триває, виробник планує збільшити продажі до 6-7млн./рік.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.