Італійська пристрасть від Lancia Delta

С1359108579_lancia_delta_2008_1правді пристрасний автомобіль Lancia Delta не може залишити байдужим. І не дарма. Перше покоління Лянча були дуже титулованими і авто спортивному світі. Наразі Lancia Delta – стильний хєтчбек із європейським лоском. Автомобіль має стрімкий корпус, спортивну міць і комфорт та затишок у салоні.

Салон, справді, дуже зручний, бо поділений на дві секції та модульний багажник, розміри якого можна змінювати в залежності від ситуації та потреби. Сам салон не дуже великий, але стильний та функціональний. Авто оснащене п’ятьма дверцятами. Також має коробку – автомат, клімат-контроль, що говорить про її приналежність до автомобілів класу С.

Тобто розрахована на покупців, які звикли до елітного рівня якості та стилю. Двигун бензиновий з розподіленим уприскуванням та турбонаддувом.

Третє покоління Lancia Delta повертає цю модель у ряди елітних інтер’єрів. Вишуканість ліній та оздоблення, а також суворість кольорів слугує стильним супроводом для ділової людини. Нажаль, за технічними характеристиками, ця Lancia перестала бути спорткаром. Її ходова змінилась. В комплектації немає витримки та хорошої керованості від автомобілів для раллі. Але красуня Лянча Дельта ідеально підходить для міста. Вона легка у керуванні, слухняна та яскрава. На такій машини точно не можна залишитись непоміченим.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.