Ймовірність влучення в ДТП залежить від віку

Американський фонд дорожньої безпеки опублікував дослідження, в якому враховується статистика за останні 15 років. Згідно з його результатами, ймовірність попадання в аварію залежить від віку водія. Зокрема молоді водії у віці до 20 років стають учасниками ДТП в два рази частіше, ніж 30-річні.

Дослідження Американського фонду дорожньої безпеки охоплює період з 1995 по 2010 рік. Фахівці організації провели аналіз дорожньо-транспортних пригод, щоб виявити вікові групи, які частіше за інших потрапляють в аварії. Вибірка враховує водіїв у віці від 16 до 85 і більше років.

Частіше за всіх у ДТП потрапляють молоді водії у віці від 16 до 19 років. І незважаючи на те, що за останні 15 років у США кількість аварій за участю цієї вікової категорії знизилося більш ніж на 40%, все одно молоді люди стають учасниками ДТП в два рази частіше, ніж водії у віці від 30 до 49 років.

Примітно, що з розрахунку кількості ДТП на однаковий пройдений шлях, не частіше 30-річних потрапляють в аварії водії, яким 70 або більше років. У дослідженні експерти відзначили, що літні люди потрапляли б у події ще рідше, якщо б використовували більш сучасні автомобілі з останніми системами активної безпеки, наприклад, ESP. Але найчастіше вони їздять на застарілих моделях, якими їм деколи важко керувати навіть фізично. В цілому ж американською статистикою можна лише позаздрити, адже за останні 15 років загальна кількість ДТП в США знизилося більш ніж на 20%.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.