Компанія Honda випустила модель за 9 тис. доларів

proton-honda-0
Представники провідного японського автомобільного виробника Honda представили чергову новинку від компанії, що отримала назву Amaze. Відразу ж слід відмітити, що новинка орієнтована на південно-східний азійський ринок і була навіть створена саме для нього. За словами авторів, головною конкурентною перевагою цього авто є перш за все його невисока вартість, яка буде стартувати з відмітки в 9 тисяч американських доларів для споживачів з Індії.

Виробник використав для моделі базу від Honda Brio, яка користується попиту на ринках тієї ж Азії. Говорячи про переваги нової Amaze, одразу акцентуємо Вашу увагу на той факт, що низька вартість абсолютно н вплинула на комплектацію авто. Серед оснащення відмітимо оснащення машини двома подушками безпеки, антибокувальну систему гальм, а також систему, що здійснює електронний розподіл гальмівного зусилля, більш відому як EBD.

Тепер декілька слів про силове оснащення авто. Для своєї нової розробки конструктори компанії пропонують два варіанти двигунів. Перший з них – це бензиновий мотор об’ємом 1,2 літри та з потужністю 90 «конячок», а другий – 1,5-літровий, 100-сильний дизельний агрегат. Крім цього, покупці мають можливість обирати також між п’ятиступеневою автоматичною та механічною трансмісією. Такі показники роблять цей автомобіль ідеальним не тільки для міських поїздок, але і для траси.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.