Компанія Lincoln готує до першого публічного показу кросовер MKC

На автосалоні в Детройті, який щорічно проходить в січні, люксовий підрозділ компанії Ford — Lincoln — має намір представити кросовер MKC. Вважається, що новинка буде найбільш доступною за ціною моделлю преміального бренду. На думку ряду експертів, в основу Lincoln MKC, швидше за все, ляже та ж архітектура, на якій базується Ford Kuga.
Автовиробник поки не надав жодних офіційних даних про новий кросовер. MKC є однією з новинок, які компанія Ford має намір вивести на ринок для відродження престижу марки Lincoln. У цей список також входять позашляховик Navigator нового покоління і кросовер MKX.

Судячи з усього, зовнішність моделі MKC буде виконана в тій же стилістиці, що і екстер’єр седана MKZ. Зокрема, модель отримає нову фірмову радіаторну решітку, розроблену дизайнерами Lincoln у формі розпростертих орлиних крил.
У лінійку двигунів обов’язково увійдуть «фордовские» мотори сімейства EcoBoost з діапазоном потужностей від 185 до 240 к.с. Очікується, що Lincoln MKC буде повнопривідним і буде оснащений шестидіапазонним коробкою-автоматом.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.