Компанія Peugeot готує субкомпактний кросовер 1008 до 2015 року

Французька компанія Peugeot розширить свою модельну гаму за допомогою субкомпактного кросовера. Майбутня новинка стане називатися 1008. Основою авто послужить платформа хетчбека 208 і ще одного кросовера під ім’ям 2008 року, який в даний час готується до серійного виробництва.

Отже, довжина субкомпактної моделі під маркою Peugeot складе всього 3,7 метра, що дуже і дуже скромно. Французький виробник відзначає, що зовнішність новинки буде «підкреслено елегантною».
Що ж стосується технічних характеристик, то ці дані в повній мірі поки не розкриваються. Можливо, що на початку продажів для Peugeot 1008 стануть пропонуватися лише трициліндрові бензинові силові агрегати, а ось дизельні або гібридні версії авто будуть запропоновані трохи пізніше.
Очікується, що офіційна прем’єра Peugeot 1008 відбудеться в 2015 році. Цінник новинки на ринку Старого Світу буде стартувати з позначки 14 000 євро.
Говорити про конкурентів поки рано, але зрозуміло лише те, що Peugeot збирається якомога швидше представити свого гравця у вільній ніші ринку. Одним з конкурентів стане компактний Volkswagen Тайгун, який показаний зовсім недавно в рамках виставки в Сан-Паулу.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.