Концерн Mercedes-Benz приготував «чорну модель» в жовтому кольорі

Mercedes-Benz підготував найдинамічнішу версію суперкара під ім’ям SLS. Автомобіль носить індекс AMG Black Series. Варто зауважити, що «чорна серія» відзначилася прем’єрою в жовтому кольорі кузова.
Отже, для авто запропонований силовий агрегат об’ємом 6,2 літра, який видає 631 кінську силу. Варто зауважити, що потенціал стандартної версії купе налічує 571 «конячку». Піковий крутний момент став трохи нижче і опинився на рівні 634 Нм, а раніше цей параметр становив 650 Нм.

Динамічні характеристики авто стали вище. Це сталося завдяки не тільки силовому агрегату, але і новому аеродинамічного обважування, а також зниженню ваги на 70 кілограм. SLS AMG Black Series підкорює першу сотню на спідометрі за 3,6 секунди. Такий результат виявився вищим на 0,2 секунди у порівнянні зі стоковим SLS AMG, що для світу суперкарів вельми пристойна різниця. Максимальна швидкість авто в «чорному» виконанні стала трохи скромніше, ніж у базової машини. Показник виявився на рівні 315 кілометрів на годину, а було 317.

Для новинки Mercedes Benz приготовлені і інші технічні особливості. Серед них — електронноуправляемий диференціал зайняв місце механічного, коробка передач зміщена назад на 100 міліметрів, а також збільшений діапазон регулювання підвіски. У салоні авто з’явилися нові крісла, які допомогли знизити масу відразу на 15 кілограм. Свинцево-кислотний акумулятор замінений на літієво-іонний.
Цінник Mercedes-Benz SLS AMG Black Series поки не озвучена. Варто відзначити, що стандартний SLS AMG на російському ринку пропонується за 11,5 мільйонів рублів. Що ж стосується унікального «чорного» авто, то сума вже точно перевищити 15 мільйонів.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.