Кросовер Opel Mokka привезуть в Україну навесні

У другому кварталі 2013 року на український ринок надійде новий кросовер Opel Mokka. Вартість автомобіля в Україні ще не оголосили, тим не менше в Росії ціни на модель вже відомі — за передньопривідну модифікацію необхідно віддати близько 22 800 доларів.

Новинку Opel представили на автосалоні в Женеві. Автомобіль являє собою компактний кросовер, якому належить конкурувати з цілою плеядою моделей інших виробників, вже влаштувалися на ринку — тут і Mitsubishi ASX, і Nissan Juke з Qashqai. А незабаром з’явиться ще й соплатформеннік з шильдіком Chevrolet — «паркетник» Tracker, який від «Опеля» буде відрізнятися більш скромною комплектацією, а значить і більш приємною ціною.

Довжина Opel Mokka становить 4278 мм, ширина дорівнює 1777 мм, а висота — 1646 мм. При цьому дорожній просвіт у кросовера складає 159 мм. Вже відомо, що в Україну модель буде поставлятися з двома бензиновими моторами. Причому потужність обох дорівнює 140 к.с. і покупцеві необхідно буде лише визначитися, що йому подобається більше — 1,8-літровий атмосферник або «турбо» об’ємом 1,4 літра. Максимальний крутний момент атмосферника сотавляет 175 Нм при 3500 оборотах, а турбірованного двигуна — 200 Нм в діапазоні від 1850 до 4900 оборотів. Доступні коробки передач — шестиступінчаста «механіка» або автомат. Кросовер пропонуватиметься як в передньо-, так і повнопривідний версії. Українські ціни оголосять ближче до весни.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.