Купуємо залізничні квитки не підходячи до каси

Аби не витрачати гроші на проїзд, не нервувати, відстоюючи довгі черги і не засмучуватися в разі виявлення відсутності вільних місць на потрібний потяг – сучасний розвиток технологій пропонує альтернативний варіант, який передбачає купівлю квитків через онлайн систему. Сьогодні така послуга не є новиною, тим паче доступні кожному інтернет технології дозволяють здійснити купівлю, не виходячи з дому.

Маєте телефон, комп’ютер чи ноутбук з доступом до інтернету? В такому разі, процедура займе щонайменше 5 хвилин часу. Що для цього потрібно? Достатньо просто зайти на сайт для замовлення квитків, який надає послуги продажу залізничних квитків, ввести в поля дату і час поїздки, які цікавлять, вказати варіанти, такі як плацкарт, купе або СВ, тип квитка, який буває дитячим та дорослим, і серед прпопозицій, що з’являться після натиску пошуку, обрати найбільш підходящу.

Навіть якщо варіантів не випало ніяких, не засмучуйтесь, повторіть пошук через деякий час, оскільки заброньовані раніше місця могли не оплатити або просто зняти бронь. Тому пам’ятайте, у випадку успішного бронювання квитка, протягом відведеного часу необхідно оплатити обране місце, щоб воно набуло потрібного статусу для безпосереднього проїзду в потязі.

Заповнюючи контакті дані, під час оформлення бронювання, не забувайте вказати свою електронну адресу, оскільки на неї буде надіслано документ з QR-кодом, який пізніше ви обмінюєте на справжній посадковий квиток.

На залізничних станціях, де передбачено продаж квитків через систему онлайн, діє досить проста схема: ви просто очікуєте ваш потяг, підходите до провідника вагону, демонструєте роздрукований документ з тим самим кодом і спокійно сідаєте на потяг.

В разі, якщо подібна схема не передбачена, на вашу пошту відправляють бланк замовлення проїзного документу з 16-ти символьним кодом і літерами. Коли вам присилають такий бланк необхідно звертатись до каси, де зможуть замінити його на проїзний квиток.

В незалежності від того, що вам присилають, у першому і другому випадках на попередньому документі має значитись наступне: «Це посадковий документ є підставою для проїзду без звернення до місцевої каси».

Процес оформлення досить не складний і займає зовсім небагато часу, що тільки робить такий спосіб придбання квитка переважним серед інших. Величезні черги біля залізничних кас, витрачені дарма нерви та сили вже в минулому – завдяки таким новітнім технологіям як інтернет, можна зробити майже все, і навіть купити квиток на потяг.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.