«Лада Калина» нового покоління отримає американські крісла

У салоні Lada Kalina нової генерації з’являться сидіння від Lear Corporation. Мова йде про американський виробнику автокомпонентів, який обійшов конкурентів у відповідному тендері.
Отже, як відзначають представники компанії АвтоВАЗ, для «Лада Калина» стануть пропонуватися оригінальні сидіння, які отримають більш розвинений профіль. Варто зауважити, що в топової комплектації автомобіля крісло водія отримає регулювання по висоті. Що ж стосується Lada Kalina попереднього покоління, то тут застосовувалися сидіння від ВАТ «АвтоВАЗагрегат».

В даний час Lear Corporation залишається одним з найбільших виробників предметів автоінтерьера в світовому масштабі. Серед основних клієнтів компанії числиться досить велике число виробників. На сьогоднішній день якихось виробничих потужностей Lear Corporation на території Самарської області не існує.
Варто зауважити, що Lada Kalina другої генерації відзначилася прем’єрним показом в ході міжнародної виставки в Москві в серпні поточного року. Передбачається, що дана модель буде сходити з конвеєра до 2020 року.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.