Легенда від концерну Honda

Хороших та надійних авто у концерну Honda багато. Але легенда одна. Звичайно це лінія моделей Honda Legend. Остання модель датована 2013 роком. Ця красуня виконана у суто японському стилі із іронічним вузьким розрізом «очей». Стрімкі форми корпусу, витончений дизайн салону та потужність розроблені для людей із найвищими вимогами. Відноситься до бізнес-класу. Всередині ця красуня здатна задовольнити всі забаганки: бортовий комп’ютер, клімат-контроль, GPS-навігація, зручні сидіння. Внутрішнє оздоблення виконано із скромною розкішшю.

Світло сірі та металікові кольори не викликають відчуття дорогого несмаку. навпаки, скромний та витриманий дизайн у поєднанні із новомодними дивайсами створює атмосферу машини із майбутнього. Honda Legend має повний привід, за допомогою якого авто впевнено рухається будь-яким покриттям. Під капотом японська леді має шестициліндровий надпотужний двигун. Легенда має нову систему вихлопу. Після набору 3500 обертів за хв. у Honda Legend відкривається спеціальний клапан, який полегшує вивід газів на зовні.

Honda Legend створена для комфорту та надійності. Вона розумна, але не робить того, хто сідає за її кермо вперше недоумком. Тактовність супроводжує цю модель у всьому: надійному та легкому керуванні, комфорті салону, новомодних пристроях, системі безпеки. Одним словом – легенда!

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.