Майже 80% куплених авто в цьому році- це іномарки

Опублікована статистика по новим автомобілям від агентства «Автостат». В огляді розглядаються машини, куплені на російському ринку протягом 10 місяців 2012 року. Основна маса автомобілів, майже 80%, складають моделі закордонних брендів.
Сумарно за цей період було придбано росіянами 2,28 млн. нових машин, що перевищує минулорічний показник на 13,5%. За підрахунками фахівців «Автостат», кількість іномарок в російському автопарку виросло на 6% і становить 72,9% від загального чісла.Больше іномарок стали купувати у всіх регіонах, навіть у тій частині країни, де зазвичай російська збірка була більш популярною, наприклад, Самарська область.Століца лідер автомобільного ринку, 332 тисячі москвичів придбали автомобілі, або ж 14,5% від загального числа по Росії. До 96,1% збільшилася кількість іномарок в Москві (було 94,7%). Жителям столиці з таким солідним автопарком буде цікаво дізнатися, де знаходяться кращі пункти техогляду в Москві. Ця інформація дійсно корисна, якщо ти хочеш якісно і швидко провести огляд свого чотирьох колісного друга. Підмосков’ї займає другу позицію в списку з 190 тисячами куплених авто. Обсяг іномарок склав 93%. Замикає трійку Санкт-Петербург, в якому було куплено 117 тис. автомобілів (+22,7%), а частка іномарок досягла 94%.
У п’ятірку також увійшли Татарстан і Краснодарський край, 4-е і 5-е місце, відповідно. Свердловська область на шостому місці рейтингу — 79 тис. авто, іномарки — 83,6%, потім Самарська — 78 тис. і 61,2%, Башкортостан — 68 тис. і 69,5%, Челябінська — 61 тис. і 76, 2%, Ростовська — 60 тис. і 79,7%. Із всіх регіонів тільки в Челябінській області спостерігалося скорочення ринку, незважаючи на що, область змогла залишитися в десятці регіонів з найбільшим авторинком. На тисячу жителів Челябінська припадає 360 автомобілів, що аналогічно показнику в столиці.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.