Mazda створить міні-кросовер CX-3

Компанія розробляє новий кросовер, який в модельному ряду марки займе місце під Mazda CX-5. За попередньою інформацією, серійне виробництво моделі, яка, як очікується, отримає ім’я CX-3, почнеться вже в 2014 році.

Інформацію про новий кросовер Mazda поширило британське видання AutoExpress. Автомобіль побудують на платформі наступника хетчбека Mazda2. Модель стане другим кросовером в модельному ряду марки, побудованому з використанням технологій SkyActiv, докладніше про які можна дізнатися в нашому тест-драйві Mazda CX-5. У кількох словах сутність нових фірмових технологій компанії зводиться до збільшення ефективності силових агрегатів, поліпшення економічності, зниження ваги за рахунок використання нових методів складання і надміцних матеріалів в конструкції кузова і шасі.

Таким чином, вже в найближчі два-три роки нас чекає поява цілої плеяди компактних кросоверів. В кінці 2013 року на ринок вийде Peugeot 2008, а до 2015 року французи обіцяють викотити ще більш компактний «паркетник» довжиною всього близько 3,7 метра — Peugeot 1008. Плани по випуску невеликих кросоверів в 2014 році також вже підтвердили Volkswagen, який виведе на ринок свій Taigun, а також Honda, яка створить «паркетник» на платформі «Хонди» Jazz. Тим часом Nissan Juke поки залишається одним з найбільш популярних пропозицій в ще не перенасиченому сегменті, в тому числі і на українському ринку.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.