Народження автомобіля

Хто став «батьком» автомобіля достеменно не відомо. Одні дослідники вважають Леонардо да Вінчі , тому що він мав креслення автомобіля. Інші вказують на Івана Кулібіна, він сконструював віз, який рухався самостійно. А Карл Бенц та Готліб Даймлер винайшли бензиновий двигун. Стає зрозуміло, що такий звичний автомобіль, розроблявся багатьма вченими.

Та офіційно першим отримав патент на екіпаж з бензиновим двигуном, що самостійно рухається. Це відбулось у 1886 році. Коли Карл Бенц виїхав на вулицю містечка Мангейма, жителі обурились шумом винаходу. І Карл поставив свій витвір у дворі.

Та його дружина і двоє синів не змирились із такою покірністю винахідника. Вони без дозволу взяли екіпаж-самокат та попрямували до Пфорцхейма. Жителі якого з великим ентузіазмом приходили, щоб побачити «екіпаж без коней». Про диво техніки заговорила вся Німеччина.

В результаті Берту Бенц можна з повним правом назвати «мамою» автомобіля. Адже якби не її відчайдушний вчинок, хто знає, яка доля очікувала б «безкінний екіпаж».А шлях із Мангейма до Пфорцхейма, довжиною в 180 кілометрів, став першим автопробігом.
Ось і ще один доказ того, що історію творять чоловіки за підтримки жінок.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.