Названа вартість бюджетного седана Citroen

Французскій виробник Citroen назвав вартість бюджетної 4-дверної моделі C-Elysee для російського ринку. Автомобіль з’явиться у дилерів марки в першому кварталі 2013 року. Вартість машини, яка повинна скласти конкуренцію таким популярним моделям як Volkswagen Polo і Hyundai Solaris, становитиме від майже 456 тис. рублів.

Представники компанії повідомили, що модель C-Elysee адаптована для експлуатації в Росії: двигун оснащений додатковим захистом, нижня частина переднього скла має обігрів в зоні «парковки» двірників, а двері мають подвійний шар ущільнювача. Вже відомо, що нова модель може додатково оснащуватися системою навігації або музичною системою O’car, яка створена спеціально для iPhone. Можливості системи дозволяють в один час заряджати телефон, говорити по ньому і слухати музику. Передбачається, що під капотом Citroen C-Elysee будуть встановлюватися два варіанти бензинових двигуна об’ємом 1,2 і 1,6 літра, що видають потужність 72 і 115 к.с., відповідно. Три версії КПП будуть залежати від комплектації, це може бути механічна, автоматична або роботизована коробка. На ринках інших країн в гаммі силових агрегатів присутній також дизельний мотор об’ємом 1,6 літра і потужністю 92 к.с.

Найдоступніший чотиридверний варіант Hyundai Solaris, оснащений 107-сильним мотором 1,4 коштує 455 тисяч рублів. Ціни на 105-сильний Volkswagen Polo седан починаються від 449,9 тисячі рублей.Напомнім, що базова комплектація південнокорейського Hyundai Solaris з двигуном 1,4 літра і потужністю 107 к.с. пропонується за ціною від 455 000 рублів. Німецький Volkswagen Polo з мотором потужністю 105 к.с. пропонується за ціною від 449 900 рублів.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.