Названо найуспішніше авто 2012 року

На основі статистичних досліджень, здійснених компанією Polk, компанія Ford у своєму прес-релізі заявила, що її модель Focus стала найбільш успішною за результатами минулого року, оскільки продавалась найбільше серед усіх інших легкових авто. Нагадаємо, що Polk спеціалізується на статистиці реєстрації нових автомобілів у всьому світі.

Згідно даних компанії Polk, у 2012 році було реалізовано 1020410 представників сімейства Focus. Серед них найбільше перепадає на рідний ринок США, а також Китаю. При цьому, зростання продажів у порівнянні з попереднім періодом склало рекордні 40% і 51% відповідно. У своєму релізі представники статистичної компанії відмітили, що у середньому, кожен четвертий Ford Focus у світі у минулому році продавався саме на території Піднебесної.

Но, любой автомобиль, даже новый, со временем будет требовать ремонта. По этой причине заранее следует найти место, где можно купить сальники для авто разного типа. Это станет гарантией своевременного ремонта авто и восстановления его свойств.

Що стосується малолітражних авто, то за даними Polk тут також переміг представник американського автомобільного гіганта – Fiesta. У світі було продано 723130 його екземплярів. Не пасли задніх і пікапи від Ford. Зокрема, F-серія компанії опинилась на третій позиції з показником у 785630 екземплярів. При цьому, їх лідируючі позиції на американському ринку тримаються вже протягом 36 років. Все це в комплексі дозволило американській компанії Ford досягти рекордної кількості продаж за всю історію її існування.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.

Заказать диплом в институте Курск. Вы можете проверить это самостоятельно, и только после оплаты. Рекомендуем заранее приобрести УФ-фонарик и присмот http://gsdiploms.com/ диплом в институте Курск. Хотим заранее предупредить покупателей нашего магазина о необходимости внесения предоплаты. Из-за которой? Даже стоимость и