Німецька мануфактура кидає виклик знаменитим брендам

На європейському горизонті замаячив ще один нищитель слави, монополізованої такими брендами як Ferrari, Lamborghini, Porsche і іже з ними. Іншими словами, в полку виробників суперкарів прибуло: спорткупе Gumpert Tornante, концептуальна версія якого дебютувала на міжнародному Женевському автосалоні 2011 року (фото вгорі), тепер представлений в якості передсерійного зразка.

Творці не діляться інформацією про технічні характеристики свого творіння, проте відомо, що «начинка», швидше за все залишиться тією ж, що і у Gumpert Tornante Concept 2011 року, а саме: бітурбірованнй V8 об’ємом 4,2 літра продуктивністю 700 кінських сил в парі з шестидіапазонним автоматичної трансмісією, завдяки яким 1300-кілограмовий автомобіль легко набирав максимальну швидкість в 300 кілометрів на годину.

Нагадаємо, що дизайн концепту розроблявся німцями в співдружності з фахівцями дизайн-ательє Touring Superleggera (Мілан). Габарити Gumpert Tornante Концепція становили 4475 х 1971 х 1215 міліметрів, при цьому розміщений в передній частині кузова багажник відрізнявся видатним (для суперкара) об’ємом 200 літрів.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.