Nissan повідомив лінійку показу на автосалоні в Токіо

В найближчому майбутньому в Токіо відбудеться найбільша подія у світі тюнінгу, на якому Nissan має намір представити цілий ряд моделей, включаючи концепти і гоночні машини.
У той час як в Детройті проходитиме традиційна автомобільна виставка, яка стане темою для більшості заголовків засобів масової інформації автомобільної спрямованості, на іншому боці земної кулі в рамках Токійського автосалону, на протязі багатьох років вважається азіатським аналогом SEMA, виробники будуть демонструвати свої досягнення в області тюнінга. Така подія не може обійти стороною і Nissan, запланував представити як мінімум десять моделей.На стенді японського виробника буде багато цікавих автомобілів.

После покупки нового автомобиля, порой, не хватает денег на покупку новых шин. В этой ситуации лучшее решение — это шины бу, которые при правильном выборе обеспечивают достаточное качество и долговечность.

Починаючи від компактного міського автомобіля Note Rider, різні варіанти комерційних фургонів, до таких вже легендарних спорткарів як GT-R і 370Z. На стенді також буде представлений знаковий DeltaWing, для якого це буде японський дебют. Покажуть нам і два Juke, один з яких робота Nismo, орієнтована на ринок США, а інший — прототип, що демонструє варіанти персоналізації, для різних ринків.

Любителі продуктивних електромобілів отримають можливість ознайомитися з пакетом продуктивності для листя від Nismo, що включає аеродинамічний пакет передньої і задньої частини для поліпшення показників ефективності та стабільності компакта. Шанувальників «гарячих» хетчбеків компанія Nissan порадує зарядженим концептом Примітка Персоналізація концепції. Автовиробник також покаже свою модифікацію гоночної моделі Motul Autech GT-R для японської серії Super GT. Гоночний Nissan GT-R Nismo GT3 2013 модельного року і ще один гоночний Fairlady Z Nismo 370Z, який вийде в одиничній серії Z-Challenge Spec. Постараємося розповісти про найцікавіші показах автосалону в Токіо, який розпочнеться 11 січня.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.