Nissan розширює модельний ряд гібридів і електрокарів

Як виявляється з повідомлення топ-менеджера Nissan Брайана Брокмана, до 2016 року концерн планує випустити 15 гібридів і розширити наявну лінійку електромобілів.

Розробка екомобілей ведеться в рамках корпоративної програми по зниженню до 2020 року вмісту СО2 у вихлопі вироблених авто і підвищенню їх економічності в середньому на 19 відсотків.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день Nissan, мало не єдиний зі світових автовиробників, що не мають в модельному ряду автомобілів з гібридною силовою установкою. Єдиним прецедентом є преміум-седан Infiniti M35h (до Росії не поставляється), що приводиться в рух електромотором і традиційним ДВС.

Однак для здійснення вищезазначених планів концерн створив власну гібридну силову установку, представлену восени 2011 року. За вже лунали висловлювань представників Nissan можна укласти, що перші гібридні модифікації з’являться в лінійка X-Trail, Murano, Micra і 370Z.

На електричному фронті також відбудуться зміни: найближчим часом планується не лише модернізувати електрокар листя і налагодити випуск електричного мікровена NV200, але і побудувати все нові преміум-електрокар під маркою Infiniti за мотивами концепту LE (на фото), представленого навесні поточного року.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.