Nissan знімає втому

Керування авто у сірому та буденному місті, як правило, або до роботи, або після роботи, не завжди дратівлива та марудна справа. П’яти, або семидверний кросовер Nissan Qashqai створений для комфортного та необтяжливого керування. Сидіння водія розташовано досить високо, бо и саме авто не маленьких розмірів, але має таку структуру, ніби пірнаєш у хмарку. Відпочиває і душа і тіло. Цей Ніссан має повний привід, за рахунок чого крутячий момент автоматично розподіляється із 100% навпіл. Це підвищує надійність та безпеку в управлінні.

Nissan Qashqai зручний у керуванні як по місту за рахунок його маневреності, так і на трасі, за допомогою електропосилювача керма. Тобто, в залежності від ситуації, можна зробити авто більш, або менш маневреним.

Втекти від шуму вулиць цілком можливо, закрившись в салоні Nissan Qashqai. Він захищає від зайвих звуків, створюючи свою атмосферу за допомогою нового варіанту ізоляційного матеріалу, який закриває перегородку моторного відділу. До цього ж авто має іншу конструкцію лобового скла, що також захищає від відволікаючого гомону. В салоні багато консолей, ніш та відділів для всіляких дрібниць, що дуже зручно для людей, які майже живуть своєму авто.

Nissan Qashqai для впевнених, спокійних та спраглих до домашнього комфорту людей. Маючи не малі габарити, ця машина із слухняність та турботою ставить до свого господаря.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.