Новий Maserati Quattroporte отримає двигуни від Ferrari

Компанія повідомила технічні дані про нове покоління Maserati Quattroporte. Седан, зовнішність якого розсекретили восени, отримає малооб’ємні, у всякому разі в порівнянні з попередником, двигуни, які будуть випускатися на заводі Ferrari в Маранелло.

Для нового Quattroporte італійці підготували два бензинових твін-турбо мотора. Перший двигун — шестициліндровий мотор об’ємом 3 літри (404 к.с. і 550 Нм). Друга силова установка — восьмициліндровий двигун об’ємом 3,8 літра (523 к.с. і 710 Нм). В якості трансмісії для обох моторів передбачена восьмиступінчастою автоматична коробка передач. Для порівняння — для попереднього покоління Maserati Quattroporte пропонувалися двигуни об’ємом 4,2 і 4,7 літра. Незважаючи на більший обсяг їх віддача була меншою — 400 і 430 к.с. відповідно.

У конструкції шасі і кузова збільшилася кількість алюмінієвих елеметов. За рахунок цього вага седана зменшився практично на сто кілограмів. Базовий 404-сильний Quattroporte тепер важить 1860 кілограмів, а модель, оснащена більш потужним 523-сильним агрегатом, — 1900 кілограмів. При цьому навіть з 3-літровим двигуном майже двотонний седан прискорюється до 96 км / год всього за 5,1 секунди, а версія з V8 — за 4,7 секунди. Більш того з 3,8-літровим мотором седан долає позначку в 300 км / год, його максимальна швидкість складає 307 км / ч. Показники моделі з 3-літровим V6 трохи скромніше — «всього лише» 285 км / ч.

Вперше седан буде пропонуватися з системою повного приводу, яка доступна тільки для версій з V6. У звичайних умовах 100% відсотків крутного моменту передаються на задню вісь, але при необхідності він може перерозподіляться в пропорції 50 на 50.

Змінилися і габарити моделі. Довжина збільшилася на 163 міліметра, а ширина — на 64 міліметра. Таким чином, довжина седана тепер дорівнює 5263 міліметрів, а ширина — 1948 міліметрів. Стала більшою і колісна база, яка тепер досягає 3170 міліметра. Публічний дебют нового Maserati Quattroporte відбудеться на автосалоні в Детройті в січні, після чого автомобіль надійде на ринок.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.