Новий Seat Leon Cup Racer. Австрійський дебют

Seat-Leon-Cup-Racer-2013-05
Фестиваль з світовим ім’ям Worthersee, улюбленою тематикою якого є машини марки Volkswagen, планує представити публіці нове гоночне покоління – Seat Leon. Авто призначене для сучасних трекових гонок Leon Cup Racer. Виконаний автомобіль в п’ятидверному кузові і має оснащення силовим агрегатом, який має потужність 330 к.с.

Представники Seat прокоментували, що серійна версія з трекової модифікацією має достатньо помітні відмінності. У авто однакові лінії вигинів, так само схожа оптика на світлодіодах, але на цих двох моментах схожість закінчується, тому як Seat Leon представив яскраву модель в якій проглядається неповторний стиль компанії. Агресивний аеродинамічний обвіс – це перше на чому зупиняється погляд, далі оглядаючи авто, можна звернути увагу на 18-ти дюймові диски, які володіють розширеною колією.

А якщо перенести огляд у салон, то там можна побачити професійне, чудово комфортне сидіння для пілота, яке має спеціальне оснащення з сучасним захистом для шиї пілота. Так само привертає увагу рульове колесо з безліччю функцій. Для тих, хто бажає стати учасником змагань Seat Leon Cup Racer, вже в 2014 році можуть стати власниками трекової модифікації Seat Leon Cup Racer. Сучасне авто вже зараз привертає увагу автолюбителів, тому 2014 може стати початком вдалих продажів для компанії Seat.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

1 комментарий к записи “Новий Seat Leon Cup Racer. Австрійський дебют”

  1. Royall:

    Хороша статя