Peugeot 208 в Україні — від 107 400 гривень

Продажі нового хетчбека на українському ринку почнуться в лютому. Українські ціни, а також гамма силових установок уже відомі. Початкова модифікація Peugeot 208 в трьохдверному кузові і c 1-літровим бензиновим мотором потужністю 68 л.с. обійдеться в 107 400 гривень.


Компанія Peugeot нарешті оголосила українські ціни, комплектації і мотори для Peugeot 208, який ми протестували в Європі ще навесні. Модель буде пропонуватися як в трьох-, так і п’ятидверного виконання. Пятидверка в початковій комплектації, оснащена 1-літровим двигуном, що працює в парі з п’ятиступінчастою «механікою» обійдеться в 111 500 гривень.Для хетчбека передбачено три варіанти комплектації: Access, Active і Allure. У базовий рівень оснащення Access увійдуть ABS, EBD, підсилювач екстреного гальмування, дві подушки безпеки, центральний замок з пультом дистанційного керування, передні електросклопідйомники і сталеві колісні диски R15. Кондиціонер передбачений за доплату в розмірі 8140 гривень.


Для середньої комплектації Active і топової Allure є можливість замовити систему стабілізації ESP. Крім цього в список стандартного устаткування тут вже увійде нова медіасистеми з 7-дюймовим сенсорним дисплеєм і шістьма динаміками.Базовим мотором для Peugeot 208 в середній комплектації Active стане бензиновий 82-сильний мотор об’ємом 1,2 літра. Трансмісія — п’ятиступінчаста «механіка». З цією силовою установкою п’ятидверний автомобіль обійдеться в 127 800 гривень. Крім механічної коробки передбачений також робот, але з ним поставки автомобілів почнуться лише в середині літа.Також гамма доступних двигунів включає два двигуни об’ємом 1,6 літра — 120-сильну бензинову «четвірку», працюючу в парі з чотирьохдіапазонний автомат, а також 92-сильний дизель, для якого передбачена «механіка».

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.