Range-Rover тюнінг від ательє A.Kahn Design

Тюнінг A.Kahn Design представляє свою останню роботу — Range Rover RS300 Cosworth видання виконаний в Bali Blue варіації. Тюнери внесли велику кількість поліпшень в екстер’єрі, інтер’єрі і технічну начинку автомобіля.
Зовнішності RS300 Cosworth додали ексклюзивності завдяки 10-ти компонентному боді-кита, що складається з широкого обважування, яке робить ще соліднішим і так масивно виглядає Range Rover. До складу пакету, наприклад, входить: спойлер, що представляє із себе розширену передню нижню губу, радіаторні грати RS у вигляді 3D-сітки, нові зовнішні отвори для випуску і два здвоєних патрубка системи вихлопу, нові дверні ручки, ефектні світлові смуги на базі світлодіодів, інтегровані в передні колісні арки, високоякісна тонування і логотипи Cosworth по всьому корпусу розкішного позашляховика.

Інтер’єр автомобіля також може бути значно змінений різними варіантами компонентів, доступних на вибір замовника. Це може бути перфорована шкіра, декорована прошивкою срібною ниткою, обідок годин з кристалами Swarovski, ексклюзивна приладова панель Cosworth, алюмінієві педалі з вентиляцією та інші зміни. Завдяки зусиллям інженерів Cosworth, зі стандартного V-образного 8-циліндрового двигуна вдалося «вичавити» 300 кс., завдяки рахунку модернізації нагнітача і перепрограмування блоку управління. A.Kahn Design поставив позашляховик на 22-дюймові колеса Kahn Cosworth RS.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.