Рестайлінговий Jeep Grand Cherokee «попався» у Мережі

Дебюту оновленої версії Jeep Grand Cherokee від компанії Chrysler чекати залишилося зовсім недовго. Офіційна премьера в січні 2013 року. Перші шпигунські фото новинки вже потрапили в Мережу.
Отже, Grand Cherokee після рестайлінгу помічений практично без захисного камуфляжу. Для рестайлінгової моделі запропоновані нова радіаторна решітка, бампера, оновлена ​​передня оптика, а позаду авто з’явилися ліхтарі зі світлодіодами.

Що ж стосується технічної складової, то тут головним нововведенням виступить автоматична трансмісія ZF, що налічує вісім ступенів. У гаммі силових агрегатів змін не передбачено.
Покупцям будуть доступні трилітровий дизельний мотор V6, який пропонується в двох версіях потужності — 190 або 241 кінська сила, а також три бензинові двигуни — V 3.6 і потенціалом 286 сил, 5,7-літровий агрегат (352 сили), а також мотор 6.4л з потенціалом 468 «конячок».
Виробник поки не розкриває цінники нового Grand Cherokee. В даний час вартість позашляховика на російському ринку стартує від 2135000 рублів.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.