SEAT повернули в сім’ю

З 1 грудня компанія «Порше Україна», що є офіційним імпортером автомобілів Volkswagen і Audi, додала до списку поставляються автомобілів і бренд SEAT, який також входить до концерну VAG. Компанія планує всерйоз перезапустити бренд на українському ринку, розвивати дилерську мережу і досягти 3% частки автомобільного ринку.
Починає «Порше Україна» з сімома дилерами і двома групами моделей: Ibiza і Altea. Ibiza в трьох-і п’ятидверного виконання, а також універсал, Altea XL і Freetrack. До літа на нашому ринку з’явиться новий Leon, а також ліфтбек Toledo. Обидві машини ділять платформи з автомобілями Volkswagen. Leon побудований на платформі MQB, яка використовується також в Golf VII і Audi A3, Toledo — на платформі Polo і є практично копією Skoda Rapid. Саме ці машини повинні стати головною «ударною силою» в досягненні 3% ринку. Також в 2015 році очікується поява кросовера, який буде ділити платформу з Audi Q3.


Новий імпортер — нові правила. Для початку змінили слоган на ENJOYNEERING, від англ. Enjoy і Engeneering, тим самим натякаючи, що тепер Seat — це не тільки емоції, але і всі передові технології VAG. У «Порше Україна» обіцяють не утискувати вибір моторів і коробок, пропонуючи сучасні турбовані бензинові і дизельні агрегати, а також DSG. Також були переглянуті комплектації, тепер Ibiza, приміром, у базі буде оснащуватися ESP, магнітолою і кондиціонером. Обіцяють розвести ціною і комплектаціями Golf VII і Leon, знову ж, не обмежуючи останній у виборі моторів.
На даний момент і Leon і Toledo проходять адаптацію для наших доріг, буде збільшений кліренс на 15 мм, поліпшена теплоізоляція, можливі зміни в підвісці. Ціни і комплектації з’являться ближче до старту продажів. Крім стандартних комплектацій покупцям буде доступний конфігуратор для замовлення індивідуальних варіантів оснащення автомобілів. І, що важливо, для Seat cтанут доступні лізинг і кредит «Фінансової групи Порше».


Складно прогнозувати перспективи, але в цілому є надія на розвиток бренду, так як «Порше Україна» володіє ресурсами і певним запасом міцності для перезапуску Seat, не вимагаючи негайної віддачі. Тому є надія на успішне його розвиток.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.