Седан Audi A3 — старт продажів в 2013

У наступному році в модельному ряду Audi з’явиться ще один седан, який займе місце під Audi A4. Зараз автомобіль проходить дорожні випробування.
Вперше про випуск компактного седана Audi заговорили після того як компанія представила четирехдверний концепт на женевському автосалоні в 2011 році. Седан буде використовувати ту ж саму платформу, що і недавно представлений хетчбек A3 — загальну для дітищ Volkswagen Group платформу MQB, яка послужила базою також для нових VW Golf VII, Seat Leon і Skoda Octavia.


Крім платформи спільні з хетчбеком будуть і силові установки. У гамму дв
игунів увійдуть чотири бензинові мотори об’ємом від 1,2 до 1,8 літра потужністю від 105 до 180 к.с. Також будуть доступні 1,6-літровий дизельний агрегат і дві модифікації 2-літрового мотора (150 або 184 к.с.). Базовою трансмісією стане «механіка», в якості опції пропонуватиметься роботизована коробка S Tronic з подвійним зчепленням.


Судячи з останніх фотографій, седан Audi A3 вже проходить дорожні випробування, а значить дебют моделі не за горами і відбудеться він на одній з найближчих автомобільних виставок — січневому автошоу в Детройті або березневому автосалоні в Женеві.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.