Шалений тюнінг Lamborghini Aventador від Vivid Racing

Vivid Racing представив свій пакет доопрацювань для флагмана італійської марки Lamborghini Aventador. Завдяки новим колесам, задньому антикрила і системі випуску, суперкар став виглядати ще агресивніше, а звук двигуна став більш глибоким і хрипким.

Тюнінг-ательє Vivid Racing, що базуються в Арізоні (США) презентувало дизайн-пакету для італійського суперкара Lamborghini Aventador, по запиту клієнта, який хотів отримати від авто більш екзотичного звучання та «надати мускулистості» кузову.Дізайнери Vivid в першу чергу поставили флагмана Lamborghini на нові ковані автодиски, 20-ти дюймів спереду та ззаду по 21 дуйму, пофарбовані в тон кузова — глибокий чорний матовий колір з карбоново-керамічними гальмівними дисками і жовтими супортами.
Було використано велику матове антикрило з карбону від Mansory. Підстава крила замінює деякі стандартні деталі, має дві стійки, при великих швидкостях краще «притискаючи» суперкар до дорожнього покриття. Система вихлопу від Capristo Racing є фінальним штрихом у модифікації автомобіля, даючи можливість повністю відчути 700 кінських сил V-образного 12-циліндрового двигуна.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Подобрать диплом срочно Кисловодск. анонимный. Мы работали над нашей собственной темой в течение многих лет и добились успеха, несмотря на серую тему. http://diploman-ru.com/ диплом срочно Кисловодск. Это также может произойти, если вы введете неправильный пароль. Однако, если все пойдет хорошо, оплата получена и жалоб нет

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.