Skoda представляє новий концепт у Авcтрії

scodaЗ 8-12 травня, в Австрії відбудеться популярний тюнінг-фестиваль у якому Skoda (виробник Чехія) зможе представити свою новинку — концепт автомобіля нового покоління ліфтебка Rapid. Виробник дав новому авто безліч переваг, взяти, наприклад унікальний аеродинамічний обвіс кузова. До речі в його складі, всі учасники фестивалю побачать агресивний задній і передній бампер.

Що ж до патрубків системи вихлопу, то виробник зміг інтегрувати її в задній бампер. Переваги спортивної серії Skoda Rapid; унікальне спортивне кермо, капот з новими лініями і вентиляцією, пороги з підсвічуванням, сидіння виготовлені виробником Recaro.

Варто згадати, що ця модель була представлена ще в 2012 році в Паризькому автосалоні. У той час в лінійці виробника вона зайняла почесне сьоме місце. Ринок Європи познайомитися з цією гамою силових агрегатів з двома бензиновими двигунами, які будуть володіти об’ємом 1,2 і 1,4 літра і потужністю 75-122 к.с.

Чеський бренд зі світовим ім’ям входить до складу німецького концерну Volkswagen, ставить перед собою мету налагодити виробництво Skoda Rapid. Випуск планується на 2014 рік, в російській Калузі. Авто в новій модифікації матиме додаткову назву – Sport. Нагадаємо, що представлять авто як учасника популярного тюнінг-фестивалю, який відбудеться з 8-12 травня.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.