Майк Енайа (Mike Enayah), талановитий дизайнер, який проживає в американському штаті Мічіган, одержав ступінь магістра в галузі промислового дизайну в університеті Wayne State.
Портфоліо Майка включає величезну кількість робіт, в тому числі для концерну GM і цілий ряд проектів для SEMA, представив своє бачення, мрію, як повинен виглядати Nissan, який зможе конкурувати з такими моделями як Subaru BRZ, Toyota GT86 і Scion FR-S. Дизайнер назвав свій автомобіль SSS Concept.Enayah так описав свій проект: «Я намагаюся створити автомобіль, який би ідеально мені підходив, щоб проробляти шлях в 120 миль на роботу і назад, як я це роблю, стало для мене задоволенням. Я бачу Mustang GT і Subaru BRZ (вона ж Scion FR-S), але мені не подобатися стиль BRZ і не влаштовує витрата «Мустанга», а Nissan 370Z не потрапляє в доступний мені ціновий діапазон ».
«Я взявся за роботу і почав проектувати автомобіль своєї мрії, сподіваючись, що Nissan надихнеться моїм SSS. Ця машина моє бачення SSS, яку я назвав 010 — це задньопривідний з V-образним 6-циліндровим двигуном. Мені б хотілося, щоб такий автомобіль коштував близько 24,5 тис. доларів, його потужність становила близько 250 к.с., а маса приблизно 1400 кілограм. »Оснащення подібного автомобіля двигуном V6 малоймовірно, але в майбутньому можливо варто очікувати таке купе з 4-циліндровим турбованим мотором і заднім приводом, як і модель 370Z. Такі показники повністю збігаються в концепцію Nissan, як з точки зору ціни, так і продуктивності.
Талановитий дизайнер представив своє бачення Nissan для конкуренції Subaru BRZ під назвою SSS Concept

