Tesla S виходить на європейський ринок за ціною від 71 400 евро

Роскошний електроседан Tesla S, продажі якого на північноамериканському ринку почалися в червні цього року, виходить на російський ринок. Європейським покупцям доступні тільки топ-комплектації моделі Tesla S.
В даний момент компанія повідомляє, що для Європи будуть доступні дві модифікації — з 60-ти і 85-ти кВт / год комплектом акумуляторів, виключивши 40 кВт / ч-версію.Базовая комплектація з набором акумуляторних батарей ємністю 60 кВт / год складає 71400 євро (близько 94 тис. доларів), що приблизно в півтора рази вище, ніж ціна автомобіля в США.Топовая версія Tesla S, яка може посперечатися по продуктивності з BMW M5, оцінюється в 109 150 євро. Різниця з американським цінником становить близько 40 тис. доларів.

За словами Джорджа Блейкеншіпа, віце-президента Tesla з глобальних продажів, істотно завищена вартість в Європі викликана ПДВ, податком і витратами на доставку автомобілів з виробництва Tesla в Каліфорніі.Топ-менеджер помітив, що компанія планує отримувати однаковий прибуток з автомобіля, незалежно від ринку продажів.
Виробник також підготував приємний сюрприз для європейських споживачів — оформили замовлення до 31 грудня цього року, отримають знижку у розмірі 1 700 євро.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.