Toyota і BMW продовжать спільну розробку екологічних автомобілів

Toyota і BMW продовжать спільну розробку екологічних автомобілівToyota і BMW підписали в четвер відразу чотири угоди про подальше технологічне співробітництво.

Перш за все, сторони планують спільно розвивати технології створення автомобілів на водневих паливних елементах. Екологічно чисті автомобілі будуть працювати на електриці, одержуваному з водню. На одній заправці така машина зможе проїхати в п’ять разів більше, ніж електрокар. При цьому для закачування водню потрібно всього кілька хвилин.

Планується, що Toyota поділиться з BMW трансмісією для водневих автомобілів і технологіями для зберігання водню. На цій основі німці планують протягом двох років побудувати автомобіль на паливних елементах і запустити його на ринок в 2020 році. Також сторони мають намір розробити норми і стандарти для створення інфраструктури заправки водневих автомобілів. Варто відзначити, що розробку автомобілів на паливних елементах уже ведуть такі компанії, як Daimler, General Motors, Nissan, Honda і Hyundai.

Если хочется ездить на автомобиле, нужно покупать соответствующую обувь. Например, кроссовки детские рибок считаются оптимальным и в то же время очень удобным решением.

Тему екології Toyota і BMW продовжать у спільних розробках нового покоління літій-іонних батарей, які могли б запасати більше енергії, ніж їхні попередники.

У рамках іншої угоди компанії домовилися співпрацювати в розробці спорткарів. Вже до кінця 2013 року повинна з’явитися спільна платформа для середньорозмірного спортивного автомобіля. На ці цілі буде працювати і угоду про розробку легких автомобільних кузовів на основі сучасних матеріалів, в тому числі композитних.

Нагадаємо, вперше японський і німецький автовиробники домовилися про спільний розвиток екологічного транспорту в кінці 2011 року. Тоді ж стало відомо, що дизельні двигуни BMW будуть встановлюватися на автомобілі Toyota для європейського ринку. У березні 2012 року обидві компанії почали дослідження в розробці нових літій-іонних батарей, а в червні того ж року — підписали перший меморандум про взаєморозуміння.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.