Тюнінг BMW X6 від Sportec

Швейцарское тюнінг-ательє представило свій перший пакет для спортивного кросовера німецького виробника BMW X6 40d. Тюнінгований варіант позашляховика отримав назву Sportec BMW X6 SP6 X. За допомогою удосконалень пакета, дизельний турбований 6-циліндровий агрегат об’ємом 3,0 літра видає потужність 370 к.с. і 750 Нм крутного моменту, що істотно могутніше стандартної версії.
З місця Sportec SP6 X розганяється до швидкості 100 км / год за 5,4 секунди, що швидше стандартного X6 на 1,1 секунди. Також інженери домоглися збільшення максимальної швидкості до 263 км / год.

Зовнішні зміни полягають в установці спортивної випускної системи, спеціально розробленою для моделей з дизельними двигунами з карбонової вихлопною трубою. Крім того, щоб знизити масу автомобіля, фахівці Sportec встановили полегшені колісні диски OZ.

Контроль топлива 4 методами — используя точный датчик уровня топлива в баке, магистральный датчик расхода топлива. На современных машинах EURO (TIER) 3/4/5 данные могут сниматься непосредственно с боpтовой CAN шины. Решение для бензиновых машин — контроль по форсунке.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.