Тюнінг для Porsche — Onyx Концепція пропонує пакет Panamera Onyx GST Edition

Ірландское тюнінг-ательє Onyx Концепція являє варіанти пакетів по поліпшенню стилю і продуктивності моделі німецького виробника спорткарів — Porsche Panamera.
Тюнери Onyx Концепції пропонують дві версії пакета поліпшень. Вартість першого складає 16 999 доларів, до його складу входять: нові бампери, модифіковані бічні спідниці, більш широкі колісні арки, спойлер ззаду, дифузор з карбоновим, власну систему випуску і нові ходові вогні денного світла.

Другий етап поліпшень вартістю 23 599 доларів, що включає всі «фішки» першого варіанту, а крім того: вентильований капот SuperSport, «плавець» на даху авто і карбонові корпуси бічних зеркал.Дополнітельно можна замовити ексклюзивну фарбування і прошиту оббивку салону з шкіри, прошивку графітової ниткою, килимки з овечої вовни, карбонові дверні ручки, спортивне рульове колесо і ковані колісні диски 22 дюймів. Пропонуються також різні поліпшення силового агрегату. Інженери Onyx концепція не вдаючись до конкретики, повідомили, що можуть підвищити потужність дизельного мотора Panamera на 100 к.с. до 350 «коней», а у версії Turbo продуктивність може досягти 620 к.с. у порівнянні зі стандартними 500.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.