У Москві проведено рейд «Пішохідний перехід»: зафіксовано більше 1600 порушень

В ході минулого вчорашного дня у всіх московських округах спецоперації ГИБДД виявлено більше 1600 порушень правил пішоходами при перетинанні проїзної частини.

Співробітниками ГИБДД також були обстежені місця розміщення пішохідних переходів, їх облаштування і відповідність вимогам нормативів. Результатом цих перевірок стали 4 адміністративних протоколи і 7 приписів посадовим особам.
Те, що пішоходи постійно порушують правила перетину проїжджої частини- це всім відомо і на жаль, стало традицією. Дивно, але всупереч здоровому глузду, ці порушення відбуваються навіть в тих місцях, де поруч розташований пішохідний перехід.
У ГИБДД уточнюють, що крім пішоходів-порушників, в ході рейду поліція зафіксувала 707 випадків, коли водії не поступалися пішоходам дорогу або паркувалися у неналежних місцях.
Мабуть, для того щоб пішоходи і водії стали відноситься один до одного з повагою, потрібно продати авто в Москві і стати пішоходом чи навпаки.
Головною метою рейду «Пішохідний перехід» була профілактика автоаварій за участю пішоходів, підвищення безпеки на дорогах, а також пропаганда взаємоввічливими відносин між пішоходами та водіями.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.