Українці в листопаді зволіли дорогі автомобілі бюджетним

У листопаді на первинному авторинку України відзначено зростання продажів автомобілів класів преміум і люкс на тлі загального спаду. Протягом місяця в автосалонах України продано на 7,08% менше автомобілів, ніж у жовтні. Різниця, виражена в абсолютних числах, складає близько півтори тисячі одиниць.
У сегменті бюджетних автомобілів вартістю до 17 тисяч доларів зафіксовано мінімальну кількість продажів з початку поточного року. Частка недорогих легковиків склала 43,68% від загальної кількості куплених автомобілів, що на 2,23% менше, ніж у жовтні.

Сегмент продажів легкових автомобілів середньої цінової категорії (17-35 тисяч доларів) продемонстрував незначне зростання: на 0,88% в порівнянні з попереднім місяцем. Частка легкових автомобілів вартістю понад 35 тисяч доларів зросла на 1,35% і склала 13,81%.
Фахівці відзначають стабільне зростання продажів автомобілів преміум-класу протягом всієї осені 2012 року. Серед можливих причин зростання експерти називають законопроект про оподаткування при продажу іноземної валюти. Аналітики ринку вважають, що автопродаж в Україні саме транспортних засобів класів преміум і люкс є прямим наслідком поширення інформації про можливе прийняття закону про обов’язкову сплату податку з продажів іноземної валюти.
Абсолютним лідером за кількістю продажів дорогих автомобілів традиційно стала Одеса. Тут машини класів люкс і преміум становлять 23% від загальної кількості продажів в листопаді. Столиця відстає від приморського регіону на 4%, сегмент дорогих автомобілів складає 19% від загальної кількості машин, проданих в автосалонах Києва. Всього в листопаді продано понад 21 тисячі нових легкових автомобілів, загальна вартість яких перевищила 4 мільярди гривень.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.