В BMW відбуваєтся зміна традицій

Незважаючи на традиційне використання заднього приводу одним з найбільших європейських виробників BMW, компанія вирішила змінити традиційне положення речей і випустити 12 нових моделей з переднім приводом.
Концерн повідомив, що саме така кількість моделей заплановано випустити до 2022 року, використовуючи платформу UKL. Аналітики компанії прогнозують, що в майбутньому передньопривідні автомобілі будуть складати близько 40% від загального обсягу продаж.Напомнім, що дебют платформи BMW UKL відбувся на Паризькій автомобільній виставці. Спочатку передбачалося, що на цій платформі будуть базуватися майбутні моделі MINI. Як інформує видання Automotive News, нове покоління моделі BMW 1-series, очікуване в 2018 році, буде використовувати цю платформу.Такой крок є необхідним для розвитку компанії, навіть незважаючи на те, що продаж БМВ 3 і інших серій йдуть досить успішно. Один з топ-менеджерів німецького концерну заявив, що завдяки UKL стало можливим одночасне створення великої кількості новінок.Впервие, традиційна політика компанії була порушена в 90-ті роки минулого сторіччя, коли крім седанів, з’явилися також кросовери X-series. Ці моделі показали прихильникам марки, що такі моделі мають динамічні характеристики, аналогічні седанам, що приваблювало більшість покупців. Така ж ситуація буде і за моделями з переднім приводом, висловив своє бачення Френк Нідерландер, що відповідає за появу передньопривідних моделей BMW.Стоіт відзначити, що Mercedes-Benz, що є основним світовим конкурентом BMW, представив перший передньопривідний автомобіль ще в далекому 1997 році. Такою машиною став A-class з компактними габаритами, що завоював досить непогану популярність на європейському ринке.Моделі MINI Cooper і BMW 1-series GT стануть дебютними на платформі UKL. Прототип 1-series був представлений в Парижі на початку цієї осені.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Настоящие дипломы на официальном бланке Новокузнецк. Купила http://market-diplom.com/tip/technikum/ диплом магистра Губаха. Как гласит старая поговорка, вы получаете то, за что платите.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.