Вантажівки КамАЗ освоюють професію снігоприбирачів

Список «професій» автомобілів КамАЗ займе не одну сторінку: від вивозу будівельного сміття до шасі для самохідного зенітного ракетно-гарматного комплексу. Ще одну спеціальність для продукції автомобільного заводу в Набережних Челнах допомогли освоїти в швейцарській компанії «Бошунг Холдинг АГ». На виробничих площах КамАЗа було організовано спільне підприємство «Бошунг КАМА», яке виробляє унікальну спецтехніку для прибирання снігу.

Як ніколи до речі ця техніка згодилася для розчищення доріг після небувалих снігопадів, які обрушилися цієї зими на багато російських регіонів.
Російський автовиробник вирішує питання пов»язане з локалізацією виробництва. Крім цього, інженери КамАЗа виконали велику роботу по адаптації комунальних надбудов швейцарської компанії під автошасі російських вантажівок КамАЗ-53605 і КамАЗ-6522.
Снігоприбиральна техніка спільного підприємства вже змогла добре зарекомендувати в суворих російських зимах. Зокрема, для розчищення вулиць Казані в минулому році були передані понад півсотні снігоприбиральних КамАЗів з навісним обладнанням Boschung.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.