Вневдовзі прекратится збірка флагмана Сitroen

Французький виробник Citroen має намір згорнути збірку моделі C6 — седан повного розміру, який почав випускатися компанією з 2005 року.
Ще до кінця цього заплановано припинення виробництва моделі Citroen C6. Причиною припинення випуску автомобіля є низька купівельна активність. Протягом одинадцяти місяців цього року в усьому світі було продано всього 500 одиниць цієї моделі.

Наприклад, в 2007 році автомобілів цієї моделі було продано 7500 одиниць. Після зупинки збірки моделі Citroen C6 ситуація у французьких виробників, а це Renault, Peugeot і Citroen, стане такою, що вперше за багато років в лінійках автогігантів не буде представлений люксовий седан.Может статися так, що C6 стане винятком, як і багато інші автомобілі , які незважаючи на втрату популярності у покупців, продовжують користуватися попитом на ринку старих авто. Наприклад, до цих пір, ремонт і техобслуговування Деу Ланос не складає жодних проблем. Ця модель все також часто зустрічається на дорогах нашої і багатьох інших стран.После того, як буде припинено виробництво Citroen C6, флагманом французького виробника стане преміум-хетчбек Citroen DS5. Але вже через два роки, новим флагманом бренду Citoren стане автомобіль, створений на базі концептуальної моделі Numero 9. Цей автомобіль, вперше був показаний на автомобільній виставці в Пекіні навесні цього року, є сумішшю купе, хетчбека і універсала. Автомобіль рухаєтся за допомогою гібритної силової установки ,яка складається з :

  • Електричного мотору (який встановлений на задній осі , що розвиває потужність 70 к.с. і 200 Нм крутного моменту ;
  • Бензинового двигуна потужністю 225 к.с.

 

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.